10.8 C
Скопје
04:26 - 23 мај, 2024

Ознака : лига европа

ЛајфстајлСпорт

БРУТАЛНО СЕКСИ: Најатрактивните навивачки на Манчестер јунајтед! (ФОТО)

Igor
Вечерва од 18.55 часот на стадионот во Хумска се очекуваат да присуствуваат околу 1.500 навивачи на Манчестер јунајтед за натпреварот од Лига против Партизан. После...