17.8 C
Скопје
04:38 - 20 мај, 2024

Ознака : малек

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Манекенката Џиџи Хадид и Малик го очекуваат првото заедничко дете (ФОТО)

Еспресо
Џиџи Хадид (25) и нејзиниот партнер Зајн Малик (27) го очекуваат првото дете, пишува TMZ. Манекенката наводно е во петтиот месец од бременоста, а ја...