23.8 C
Скопје
14:34 - 30 мај, 2024

Ознака : маја маринковиќ

ЛокумчеСлајдерСцена

Жешки фотки од Египет: Маја Маринковиќ ги прегреа фановите

Еспресо
Маја Маринковиќ, ѕвездата на реалното шоу „Задруга“,на своите следбеници на Инстаграм им се пофали со фотографии од Египет, каде што моментално е на одмор. Таа...