13.8 C
Скопје
00:45 - 23 мај, 2024

Ознака : маи

АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

ХОРОСКОП НА ДРЕВНИТЕ МАИ: Откријте кој е вашиот знак и што значи тој

М.Г
Постојат 19 знаци во астрологијата на античките Маи. Сите имаат траење од 20 дена, освен еден што трае само пет. Тој знак се карактеризира со...