18.8 C
Скопје
22:56 - 19 мај, 2024

Ознака : Магдалена Јаневска

Наши ФациСлајдерСцена

Запознајте ја една од најзгодните тетовчанки: Магдалена Јаневска е „бомба“ во вистинска смисла на зборот! (ФОТО)

Васко Спасоски
Многумина велат дека најубави и најзгодни девојки има во Битола, Скопје, Куманово, Струмица… Меѓутоа ако сме искрени, тогаш ќе признаеме дека и останатите градови имаат...