11.8 C
Скопје
04:17 - 23 мај, 2024

Ознака : магазин вог

ЛајфстајлСцена

ИРИНА ПОД КОЖНОТО САКО НЕ КРИЕ НИШТО: Преку милион луѓе во рекордно време го видоа нејзиното видео

Igor
Ирина Шајк според многумина е една од најубавите жени на светот. Последното модно издание на Инстаграм ги остави нејзините следбеници желни за уште модни изданија...