15.8 C
Скопје
23:09 - 23 мај, 2024

Ознака : лука модриќ

СветСлајдерСцена

(Фото) Која е убавата Мексиканка на која Лука Модриќ ѝ го подари дресот: „Лично не го познавам Лука, но тој знае која сум јас“

Еспресо
Хрватскиот капитен Лука Модриќ дополнително ќе го збогати своето фудбалско наследство по тековното Светско првенство, но додека другите љубители на фудбалот ќе ги паметат неговите...