Tag : Љуба Станковиќ

Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Српскиот министер Дачиќ повторно се фати за микрофонот: Овој пат друштво му правеше малиот Љуба Станковиќ (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Веќе на сите ни е познато дека српскиот министер за надворешни работи на Србија, Ивица Дачиќ обожава да пее. Така беше и овој пат, кога...