24.8 C
Скопје
13:16 - 25 мај, 2024

Ознака : Лордес Леон

СветСлајдерСцена

ИСПОВЕД НА ЌЕРКАТА НА МАДОНА: Мајка ми ме контролираше цел живот, морав да станам независна

И. Т.
Лордес Леон, ќерката на познатата пејачка Мадона, тврди дека нејзината мајка е „контрол фрик“, и дека ја контролирала „цел живот“. „Мајка ми ме контролираше цел...