21.8 C
Скопје
20:40 - 15 април, 2024

Ознака : липосукциската исхрана

Здрави навикиЗдравје

Исхраната од нашите предци: Протоколот на липосукциска исхрана вклучува консумирање здрави масти и протеини

Комерцијален текст
Оваа програма на исхрана нема никаква врска со операцијата липосукција, освен што има заедничка цел – брзо да ги стопи мастите во организмот. Затоа е...