10.8 C
Скопје
06:10 - 23 мај, 2024

Ознака : Лидија оцокољиќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Двојна прослава во семејството на Цеца: Вељко Ражнатовиќ се огласи со најемотивните зборови досега

Еспресо
Лидија Оцокољиќ, сестрата на српската пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ, вчера го прослави роденденот, а по тој повод беше организирана мала семејна веселба. Бидејќи не пропушта...