17.8 C
Скопје
04:53 - 20 мај, 2024

Ознака : лиам нисон

Ви ПрепорачувамеЕспресоСветСлајдерСцена

Конор Мекгрегор се враќа, но прво се пресмета со Лијам Нисон: „Не можам да го поднесам!“

Еспресо
Официјално е! Контроверзниот ирски борец Конор Мекгрегор се враќа во УФЦ и влегува во рингот против ѕвездата Мајкл Чендлер, ова го потврди првиот човек на...