12.8 C
Скопје
00:29 - 24 мај, 2024

Ознака : Лејла Џорџ

СветСлајдерСцена

(ФОТО) ИЗДРЖАА САМО ГОДИНА И ПОЛ ВО БРАК: Шон Пен е повторно слободен, а 35 години помладата поранешна сопруга го извади прстенот!

М.Р.
Поранешната сопруга на американскиот актер Шон Пен, Лејла Џорџ, беше снимена во Бонди два месеци откако поднесе барање за развод, и тоа во интересно издание. 29-годишната...