11.8 C
Скопје
04:02 - 23 мај, 2024

Ознака : лечиќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Милена Радуловиќ ја поддржа колешката: „Нема глумица која Бранислав Лечиќ не ја вознемирувал“

еспресо
Српската актерка Милена Радуловиќ ја поддржа колешката Анѓела Јовановиќ, откако нејзиниот постар колега Бранислав Лечиќ ја тужеше затоа што одбила да сними сцена со него...