24.8 C
Скопје
14:42 - 30 мај, 2024

Ознака : леблебија

Дестинации и Дегустации

ПРОТЕИНСКА САЛАТА со леблебија и пченка (РЕЦЕПТ)

Igor
Салатите се одличен избор за лесен оброк во текот на цело лето, но исто така можат да бидат совршени кога сакате да изгубите некој килограм....