17.8 C
Скопје
05:40 - 20 мај, 2024

Ознака : леа баркнел

ЛајфстајлСцена

Месец дена се молчело за тоа: Позната актерка почина после три години борба со ракот

Igor
Леа Баркнел, ѕвездата на британските сапуници, која освои низа награди во овој жанр, на почетокот од септември престана да се обраќа на социјалните мрежи. Нејзините...