18.8 C
Скопје
06:45 - 13 јуни, 2024

Ознака : квалитетен леб

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПДестинации и Дегустации

Како да изберете квалитетен леб: Внимателно читајте ја етикетата

М. Р.
Кај нас во домаќинствата најчесто се консумира бел леб, додека истовремено постојано сме бомбардирани со информации дека тој е штетен и треба да се избере...