18.8 C
Скопје
19:34 - 5 октомври, 2022

Ознака : кристина ричи

Свет Слајдер Сцена

Кристина Ричи сподели интересна приказна за Џони Деп

Еспресо
Кристина Ричи се отвори за сеќавањето од детството, во кое Џони Деп ѝ објаснил „што е тоа хомосексуалност“. Актерката од „Yellowjackets“ имаше девет години кога...
Свет Сцена

Кристина Ричи ја откри темната страна на нејзиниот брак: Се плашев за мојот живот

Еспресо
Актерката од филмот „Adam’s Family“, Кристина Ричи моментално се соочува со потресна семејна драма Странските медиуми објавија дека актерката се обратила до судските власти со...