24.8 C
Скопје
15:11 - 13 август, 2022

Кристина Ричи сподели интересна приказна за Џони Деп

Кристина Ричи се отвори за сеќавањето од детството, во кое Џони Деп ѝ објаснил „што е тоа хомосексуалност“.

Актерката од „Yellowjackets“ имаше девет години кога глумеше заедно со тогашната девојка на Деп, Винона Рајдер, во романтичната драма „Сирени“ од 1990 година.

„Нешто се случуваше на снимањето и некој не беше добар со некој друг. И тие рекоа нешто како: „О, добро, тој можеби е хомофобичен“, му објасни Ричи на Енди Коен за време на неодамнешното појавување на неговата радио емисија СириусХМ.

„И тогаш реков: „Па, не разбирам што е тоа“, продолжи таа. „Јас бев тогаш во приколката на Винона и таа ми рече: „Не знам како да ти објаснам“.

Потоа, Винона му телефонирала на нејзиното тогашно момче Деп.

„Значи, таа ме ми го даде на телефон Џони, и Џони ми објасни“, се сеќава Ричи.

Слични објави

Познато е кој англиски град има најголема шанса да ја организира Евровизија 2023, Лондон не е меѓу 7-те кандидати

Еспресо

Цеца го откажа концертот во Црна Гора: „Единаесет човечки животи неповратно згаснаа за неколку минути“

Еспресо

Лоша здравствена состојба на Салман Ружди: „најверојатно ќе го изгуби окото, нервите на раката му се отсечени, а црниот дроб е погоден и оштетен“

Еспресо

Попоски предупредува на голема претпазливост – ИЗРАЗЕНО НЕВРЕМЕ, еве кога (и во Скопје)

Еспресо

Лекарите открија зошто умираат вакцинираните лица кои се инфицираат со коронавирус

Еспресо

Случај Салман Ружди: Полиција пред домот на уапсениот во Њу Џерси; соседите вознемирени: „Во шок сме!“

Еспресо
Се вчитува....