Tag : колаген

Кујна Сцена

Пролетна исхрана за подмладување на кожата

Igor
Пролетта е период од годината кога пазарите изобилуваат со свежи овошја и зеленчуци кои се полни со витамини и минерали кои ја обновуваат нашата кожа...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian