22.8 C
Скопје
08:27 - 24 јуни, 2024

Ознака : Клиперс

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Секс-бомби го „нападнаа“ Новак Ѓоковиќ во Лос Анџелес, едната од нив ја нарекуваат српската Ким Кардашијан! (ФОТО)

Васко Спасоски
Новак Ѓоковиќ го искористи слободното време кое изненадувачки го доби во Америка по откажување на „Индијан Велс“ поради корона вирусот, па беше на дербито во...