9.8 C
Скопје
02:07 - 15 април, 2024

Ознака : кју

Секојдневие

Рок списанието „Кју“ по 34 години постоење, ќе престане да се печати

Еспресо
Рок-списанието „Кју“ – „пионерот“ на рок-новинарството во Велика Британија, ќе престане со своето издавање по 34 години од своето постоење, пишува МИА. Како што соопшти...