36.8 C
Скопје
17:03 - 18 јуни, 2024

Ознака : кимбал маск

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПСветСлајдерСцена

Кој е Кимбал Маск? Братот на Илон Маск има сосема други интереси, противник е на Трамп и наместо вселената – го интересира Земјата

Ј.К.Д
Помалку познат од извршниот директор на Тесла и сопственик на Твитер, Кимбал Маск е помладиот брат на Илон. Претприемач во кулинарскиот сектор, тој ја застапува...
Ви ПрепорачувамеЖивотни ПриказниСлајдер

Братот на Илон Маск има сосема други интереси, противник е на Трамп и наместо вселената – го интересира Земјата: Кој е Кимбал Маск?

Ј.К.Д
Помалку познат од извршниот директор на Тесла и сопственик на Твитер, Кимбал Маск е помладиот брат на Илон. Претприемач во кулинарскиот сектор, тој ја застапува...