02:58 - 23 јуни, 2024

Ознака : кет мидлтон

СветСлајдерСцена

(Фото) Кејт Мидлтон блесна на Божиќниот концерт во бордо нијанса: Широки насмевки наспроти аферите од „Хари и Меган“

Еспресо
Елеганцијата на бордо нијансата е одличен избор за да ги заборавите домашните „војни“. Кејт Мидлтон пристигна сама неколку минути порано во Вестминстерската опатија за да...