24.8 C
Скопје
08:30 - 13 јуни, 2024

Ознака : кесовија

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Тереза ​​Кесовија отворено за Евровизија: „Евросонг е бесмислен, голема галама и ништо повеќе“

Еспресо
Хрватската музичка дива Тереза ​​Кесовија откри што мисли за полуфиналниот настап на хрватските претставници „Лет 3“ на изборот за песна на Евровизија. -Тие ми се...