20.8 C
Скопје
01:19 - 18 јуни, 2024

Ознака : Катја Гербер

ЛајфстајлСцена
Igor
Каjа Гербер, ќерката на славната манекенка Синди Крафорд, полека но сигурно гради своја модна кариера. Иако е на самиот почеток, таа веќе добила значајни ангажмани....