16.8 C
Скопје
05:06 - 13 јуни, 2024

Ознака : катерина велика

БалканСлајдерСцена

(Видео) Ексклузивен бокс сет „Екатерина Велика“ – една од најдобрите рок групи во бивша Југославија

Еспресо
Успешната соработка на „ПГП РТС“, „ЗКП РТВ Словенија“  и Задужбината Милан Младеновиќ донесе одлични вести за сите што ја сакаат музиката на култниот бенд „Екатерина...