25.8 C
Скопје
10:00 - 24 јуни, 2024

Ознака : каскадер

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Познат холивудски каскадер загина во сообраќајна несреќа: Настрада и неговото двомесечно бебе

Еспресо
Холивудскиот каскадер најпознат по работата на филмовите „Црн пантер“ и „Одмаздници“, Тараја Рамзес загина во сообраќајна несреќа заедно со неговите три деца. Тараја загина откако...