22.8 C
Скопје
00:23 - 18 јуни, 2024

Ознака : касио

СветСлајдерСцена

(Фото) „Џорџина е на страната на Пике“: Важен детаљ што ги убеди фановите дека партнерката на Роналдо е против Шакира

Еспресо
Џорџина Родригез се уште се навикнува на животот во Саудиска Арабија, каде Кристијано Роналдо сега игра за Ал Наср по дебелиот договор што го потпиша...
СветСлајдерСцена

(Видео) Шакира нападна, Пике, како добар дефанзивец, одговори: „Овој часовник е за цел живот“

Еспресо
За само 24 часа дојде до напад и одбрана. Шакира нападна, Пике, како добар дефанзивец, одговори. Колумбиската пејачка, изневерена од поранешниот дефанзивец на Барселона, кој...