24.8 C
Скопје
08:49 - 13 јуни, 2024

Ознака : Карпошево Културно Лето 2023

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Балкански крај на Карпошево Културно Лето 2023

Еспресо
 Балканските ѕвезди Ѓорѓе Давид и Ивана Петерс, заедно со македонските музички ѕвезди Александар Јосифовски и Славица Анѓелова, со одличен перформанс ги забавуваа скопјани во рамки...