21.8 C
Скопје
00:46 - 18 јуни, 2024

Ознака : кармен електра

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(ФОТО) Беше секс симбол во деведесеттите, а вака денес изгледа Кармен Електра

Еспресо
Актерката и модел Кармен Електра пред неколку дена наполни 50 години, но сепак не престанува да привлекува воздишки. Иако долго време е на маргините на...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Кармен Електра и Родман: Ноќ на страсти на паркетот на Чикаго Булс (ФОТО)

Еспресо
Ѕвездата на „Baywatch“, Кармен Електра, меѓу останатото популарноста ја зголеми и со врската со кошаркарот Денис Родман. Родман беше член на Чикаго Булс, во периодот...