23.8 C
Скопје
08:31 - 24 јуни, 2024

Ознака : Канадското семејство

ЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

(ВИДЕО) ГИ РАЗБУДИЛА СИЛНА БУЧАВА СРЕДЕ НОЌ, а откако ги погледнале снимките од безбедносните камери се шокирале!

М.Р.
Канадското семејство слушнало силна бучава што доаѓала од улицата во нивното маало среде ноќ. Бидејќи семејството живее во тивка населба, тие не знаеле што се...