36.8 C
Скопје
18:12 - 18 јуни, 2024

Ознака : камен убиец

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

СУЕВЕРИЕ: Јапонскиот „камен убиец“ пукна на два дела и предизвика паника на социјалните мрежи

Еспресо
Многу суеверни Јапонци ги вознемири информацијата дека познатата вулканска карпа, за која се верува дека го убива секој што ќе дојде во контакт со неа,...