12.8 C
Скопје
22:10 - 23 април, 2024

Ознака : калкин

Филм и ТВ

Меколи Калкин доби голема улога, еве каде ќе го гледаме (ВИДЕО)

Еспресо
Огромниот успех и големата славата како дете-актер Меколи Калкин скапо го плати – потпадна на зависност од хероин, дрога на која наводно го потрошил најголемиот...