19.8 C
Скопје
02:46 - 18 јуни, 2024

Ознака : кајсиите

Дестинации и Дегустации

Рецепт за највкусниот џем од кајсии

Igor
Сезоната на кајсии е тука, па ова овошје треба да се искористи за подготовка на овој превкусен џем во чиј вкус ќе уживате во текот...