20.8 C
Скопје
02:20 - 18 јуни, 2024

Ознака : Каја Валкер

Здрави навики

Осумгодишно девојче го прогласија за најубаво во светот – погледнете ја! (ФОТО)

Igor
Осумгодишната Каја Валкер од Велика Британија е прогласена за најубаво девојче во светот. Нејзината мајка и отворила профил на Инстагарм и малечката Каја веднаш собрала...