36.8 C
Скопје
18:13 - 18 јуни, 2024

Ознака : Кафуле

Ви ПрепорачувамеЛајфстајлСветСлајдер

Кафуле во Австрија служи само невакцинирани: Сопственичката го игнорира дури и апелот на градоначалникот

М.Р
Во кафуле во австрискиот град Штробл на езерото Волфгангсеј во покраината Салцбург, колачи и кафе можат да добијат само лицата што не се вакцинирани против...