10.8 C
Скопје
19:35 - 20 април, 2024

Ознака : јужен ветер

СлајдерСценаФилм и ТВ

Џони Деп ќе глуми покрај Милош Биковиќ во продолжението на „Јужен ветер“

Еспресо
По бројните шпекулации за ангажманот на Џони Деп во претстојното продолжение на „Јужен ветер“, Информер.рс ги потврди наводите со најава дека холивудскиот актер ќе толкува...