02:56 - 23 јуни, 2024

Ознака : јосип плавиќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Даниела Мартиновиќ вљубена до уши: Исплива фотографија од пејачката и нејзиниот сакан како уживаат

Еспресо
Хрватската пејачка Даниела Мартиновиќ е среќна и вљубена во криминалистичкиот инспектор Јосип Плавиќ. Откако во март годинава во јавноста го претстави своето момче, пејачката не...