24.8 C
Скопје
16:00 - 28 мај, 2024

Ознака : изнајмување

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Колку чини да го изнајмите Роналдо на два-три часа: Еве колку би го платиле дружењето со најпознатиот фудбалер во светот

Еспресо
Роналдо несомнено е најплатениот фудбалер во светот откако потпиша договор со „Ал Наср“ вреден 200 милиони евра годишно. Поранешниот напаѓач на Манчестер Јунајтед и Реал...