Ознака : измисли

Секојдневие

Американска компанија измислила градник кој спречува брчки на деколтето (ФОТО)

Igor
Ако мислите дека постои нешто што американските и кинеските фабрики не го смислиле – се лажете. Имено, една американска компанија пред неколку недели го претставила...