Ознака : исмевање

Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Сека Алексиќ лута на колегите кои го исмејуваат коронавирусот: Некои работи треба да се сфатат сериозно и одговорно!

Еспресо
Како во светот, така и кај нас и во регионот главна тема е коронавирусот, како и препораките за зачувување на јавното здравје. Познатата балканска фолк...