4.8 C
Скопје
01:57 - 4 март, 2024

Ознака : готвиме заедно со теофанија

Ви ПрепорачувамеДестинации и ДегустацииЖенски печатСлајдер

ГАСТРО МАРИФЕТИ: Валентина се надмина себе со посните мајстории! (РЕЦЕПТИ)

Ј.К.Д
Блогерката за храна Валентина Стојановска стои зад профилите на социјалните мрежи  „Готвиме заедно со Теофанија“. Секојдневно таа своите следбеници ги радува со рецепти за сечиј...