11.8 C
Скопје
22:40 - 29 февруари, 2024

Ознака : горан каран

Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Слушнете ја песната која хрватскиот пејач Горан Каран ја посвети на девојчето кое загина во земјотресот

Еспресо
15-годишното девојче кое беше тешко повредена во земјотресот кој во недела го погоди Загреб, починала од последици на повредата. Не долго после веста, познатиот хрватски...