9.7 C
Скопје
03:17 - 28 февруари, 2024

Ознака : Гоца Божиновска

Uncategorized

Цеца не ја покани оваа колешка: „Не очекував да добијам покана, но се радував како да го женам синот“ (ФОТО)

Слободен печат
Популарната пејачка Гоца Божиновска (54) изјавила дека на Цеца Ражнатовиќ (46) воопшто не ѝ било лесно на свадбата на нејзиниот син Вељко ѝ неговата понежна...