Ознака : фанинг

Лајфстајл Сцена

Анџелина Џоли и Ел Фанинг како ВИСТИНСКИ ПРИНЦЕЗИ во фустани од бајките (ФОТО)

Igor
Бидејќи долго време немавме прилика да ја видиме на црвениот тепих, по се изгледа дека Анџелина Џоли сега надополни се. Актерката моментално по Европа го...