Анџелина Џоли и Ел Фанинг како ВИСТИНСКИ ПРИНЦЕЗИ во фустани од бајките (ФОТО)

Бидејќи долго време немавме прилика да ја видиме на црвениот тепих, по се изгледа дека Анџелина Џоли сега надополни се.

Актерката моментално по Европа го промовира својот нов филм „Maleficent 2“, а за таа цел модно се усклади со колешката од филмот Ел Фанинг, па така и двете изгледаа како принцези од бајките.

Актерките носеа раскошни бали фустани во склад со ликовите од филмот. Анџелина одбра бел фустан од тул од модната куќа „Ralph & Russo“ со нагласени рамена и вел украсен со сребрени и златни точки.

Ел исто така избра фустан од тул во нежно зелена нијанса кој во горниот дел беше проѕирен, а во долните слоеви имаше раскошно навиткан материјал по должина на раквите.

И двете носеа и раскошни висечки обетки кои беа во склад со нивните фустани, а косите им беа подигнати во пунџа, исто како принцезите од бајките.

Слични објави

Стриптизерката поднела тужба против Џенифер Лопез, бара неверојатни 40. 000.000 долари!

Васко Спасоски

Најмладите рекордери во Гинесовата книга на рекорди: Овие неверојатни деца се единствени!

Еспресо

Необичен стил: Зошто сите гледаа во Марија Шарапова?

Igor

Списание на БЕРЛУСКОНИ објави скандалозни фотографии од КАМИЛА ПАРКЕР-БОУЛС

Igor

Поради коронавирусот сите гледаат филмови за пандемии, a ова се некои од најдобрите! (ВИДЕО)

Еспресо

СТАРОМОДНАТА МАРАЈА: Пејачката призна со колку мажи спиела досега

Igor

Остави Коментар

четири × три =

Слични објави

КОЈА ОД КОЈА ПОУБАВА: Девојките на Леонардо Дикаприо (ВИДЕО)

Igor

ПРИНЦЕЗАТА ШАРЛОТ тргнува во училиште, нејзиниот распоред на часови ќе ве изненади

Igor

Хари Мата Хари ограбен во Белград: Му украле часовник вреден 15.000 евра!

Еспресо

Богдана Ражнатовиќ е прекрасна трудница, но оваа ситница ја вознемирува!

Еспресо

Поранешна сопруга на фудбалер од Тетово се појави во „супер жешко“ издание (ФОТО)

Igor

Елена Велевска провоцира со жешки фотографии како никогаш досега! (ФОТО)

Васко Спасоски