Ознака : Фамке Јансен

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Поради пластичните операции и ботоксот, познатата актерка едвај може да се насмее! (ФОТО)

Васко Спасоски
Актерката Фамке Јансен (55) денеска е позната по бројните естетски операции кои и го деформираа лицето, отколку по своите улоги – вака барем коментираат многумина....