Ознака : фалење

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Погледнете како познатата српска манекенка се бори со коронавирус: Мие раце од златна чешма! (ФОТО)

Еспресо
Српската манекенка Аника Божиќ, која е венчана со Јусуф Омар Ал Сараж. внук на палестински државник, и живее во Париз, на Инстаграм сподели совет дека...