19.8 C
Скопје
21:34 - 14 јуни, 2024

Ознака : еспрсо

ЛајфстајлСцена

Меган Mаркл сподели нова слика од Арчи по повод Денот на мајката (ФОТО)

Igor
„Им оддаваме почест на сите мајки. Оние кои биле, кои се и оние кои ќе бидат. Им честитаме на сите. Денес е Ден на мајката...